İstanbul’da
yeni bir Topkapı,
yeni bir hayat:
Topkapı 29.

Ekosistem

Topkapı 29 > Ekosistem

Formu doldurun, Sizi arayalım

  İstanbul’da
  yeni bir Topkapı,
  yeni bir hayat:
  Topkapı 29.

  Ekosistem

  Topkapı 29 > Ekosistem

  Formu doldurun, Sizi arayalım

   TOPKAPI 29…
   İSTANBUL'U KENDİNE ÇEKECEK
   BİR YAŞAM ALANI

   Sadece Topkapı 29 sakinlerine değil, şehri kucaklayan  bir ekosistem içinde büyük bir cadde, yaşam merkezi, yeme içme dünyası, kültür-sanat, sinema, eğlence, marketler ve yemyeşil parklar…

   Topkapı 29’un açık ve kapalı alanlarında, nefes alan bir alışveriş dünyası, ofis, dünya markası otel, sağlıklı yaşam merkezi ve klinik ile kucaklaşarak zenginleşiyor.

   “Geleneksel şehir planlaması ile çağdaş yaşamın sinerjisi.”

   — Chris Lanksbury, Chapman Taylor Mimarlık —

   Topkapı 29
   Alışveriş Caddesi ve Yaşam Merkezi

   Açık ve kapalı alanlarıyla her noktadan nefes ve doğal ışık alan, yenilikçi, geniş ve konforlu bir alışveriş ve yaşam merkezi… Geniş iç avluları ile alışverişi büyük bir keyfe ve eğlenceye dönüştürmek için tasarlandı.

   İstanbul’un bu yeni markalarının, yeni trendlerin buluşma noktası Topkapı 29, Topkapı’ya  yeni bir heyecan getiriyor.

   Topkapı 29 Cadde

   Dinamik bir yaşamın kalbinde.

   Topkapı 29 Cadde, enerjisi ve zenginliğiyle projemizin kalbini temsil ediyor. Mağazaları, kafe ve restoranlarıyla daima canlı, renkli ve dinamik bir buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

   Topkapı 29 Otel

   İstanbul’un yeni çekim noktası.

   Dünyaca ünlü mimarların tasarladığı Topkapı 29 OTEL, Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile ofislerin tam yanındaki özel konumuyla dünya çapında bir otel zinciri tarafından yönetilmek üzere tasarlandı.

   Topkapı 29 Rezidans

   İlklerin kalbinde özel bir servis.

   Otelin, alışveriş merkezi ve yeme-içme dünyasının hemen yanı başındaki 100 daireli Topkapı 29 REZİDANS, projenin kalbindeki en dinamik noktalardan birinde yer alıyor.

   Dünyaca ünlü mimarların tasarladığı bu markalı rezidans, ihtişamlı girişi, özel lounge alanı  ve şık teraslarıyla göz dolduruyor.

   Topkapı 29 Ofis

   Yeni nesil çalışma dünyası.

   Esnek ofisler ve paylaşımlı çalışma alanlarının yenilikçi kombinasyonunu çarpıcı bir tasarımla buluşturan Topkapı 29 Ofis, yeni ve dinamik markaları Topkapı da buluşturuyor.

   Tamamı balkonlu ofisleri ve çatısındaki özel buluşma terasıyla yeni nesil ofis binası Topkapı 29 OFİS, Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin parçası olarak konumlanıyor.

   Topkapı 29 Sağlıklı Yaşam
 Merkezi ve Klinik & Medikal Rezidans

   Topkapı 29, hayatımızın en önemli konusu “sağlık” alanında yatırım yapıyor.

   Sağlıkla ilgili yeni trendleri ve değişen ihtiyaçları iki farklı binada buluşturuyor. 5000 m2 ayakta tedavi merkezini uluslararası  işletme markası ile hayata geçiriyor.

   Özel resepsiyonu, uzman ekipleri, aktivite merkezi, dinlenme ve spor alanlarıyla, yeni yaşam noktalarını planlıyor. Sağlıklı yaş almak isteyen yada kısa dönem özel ilgiye ihtiyaç duyan her yaştan misafirlerine, konforlu ve güvenli gözetim alanı açıyor.

   Özel hizmet sunan, tasarımda ve işletmesinde sağlık olan bu rezidanslarda, misafirlerine zengin bir ekosistem içinde daima dinç kalabildikleri, sağlıklı ve mutlu bir hayat sunuluyor.

   Topkapı 29 Akademik Aparts

   Topkapı 29 Akademik Apart. Gençliğin yaşam ve buluşma noktası.

   Gençlerin ihtiyaç duyduğu trendleri buluşturan, kendi meydanına, kafesine ve ofislerine sahip yeni bir adres! Esnek, enerjik ve yenilikçi tasarımlarla genç dünyalara sesleniyor ve özel bir alanda paylaşarak yaşamı destekleyen yeni bir konsept  yaratıyor.

   MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME