home-slide-1
Videoyu oynat

Tanıtım Videosu

İstanbul’da
yeni bir Topkapı,
yeni bir hayat:
Topkapı 29.

Topkapı’ya Değer
Yaşama Değer

Formu doldurun, Sizi arayalım

  İstanbul’da
  yeni bir Topkapı,
  yeni bir hayat:
  Topkapı 29.

  Topkapı’ya Değer
  Yaşama Değer

  Formu doldurun, Sizi arayalım

   İHTİŞAMLI TARİHİNDEN
   ALDIĞI İLHAMLA GELECEĞİ
   KUCAKLAYAN BİR İMZA:
   TOPKAPI 29

   29 Mayıs 1453’te Fatih Sultan Mehmet, 55 günlük bir kuşatmanın sonunda Topkapı’dan giriş yaparak İstanbul’u fethetti. Bu fetihle İstanbul yeni çağın en önemli ekonomik ve kültürel merkezlerinden biri haline gelerek ticaretin, ihtişamın ve zenginliğin şehri olarak her döneme adını altın harflerle yazdırdı.

   29 Mayıs 1453’ten sonra şimdi İstanbul’da başka bir 29 yükseliyor:

   Topkapı 29. İstanbul’un fethinin gerçekleştiği tarihi noktada, şehrin kalbindeki Topkapı’da, yeni değerleri ve geleceği fethedeceğiniz eksiksiz bir yaşam başlıyor.

   TOPKAPI 29

   Konum

   Topkapı 29…
   İstanbul’un kalbinde,
   Topkapı’nın merkezinde,
   tam hayatın içinde.

   29

   İstanbul’un ve
   tarihin kalbi Topkapı

   Topkapı 29, İstanbul’un tarihi kalbi Topkapı’da, tüm ulaşım ağlarının kesiştiği noktada, hastaneler, okullar, iş ve yaşam merkezleriyle çevrili benzersiz bir konumda hayata geçiyor.

   Karayoluna direkt çıkışıyla metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Zeytinburnu sahiline ve tüm ulaşım noktalarına bağlantılarıyla konumu daha da önem kazanıyor.

   Ekosistem

   Modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarımı, geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle çok geniş bir alanda, yüksek kaliteli yepyeni bir yaşam!

   Sadece İstanbul’a değil,
   Türkiye’ye ilkler getiren
   yeni bir ekosistem.

   Topkapı 29, kendi sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, şehrin tamamı için de vazgeçilemez bir cazibe merkezi olan bir ekosistem projesi. Topkapı’ya modern yaşam stilini, trendleri ve evrensel değerleri getiriyoruz.

   — FYP PROJE GELİŞTİRME / Füsun& Tony PHILLIPSON —

   TOPKAPI 29…
   SİZE DEĞER, YAŞAMAYA DEĞER

   İstanbul’un tarihi semti Topkapı’da, insan odaklı mimari yaklaşımları ve yaratıcı çözümleriyle geleceğe büyük değerler katıyor.

   İSTANBUL’DA İLKLERE İMZA ATAN BİR EKOSİSTEM

   • Yaşam alanı
   • İş ve çalışma dünyası
   • Kültür, sanat, eğlence ve zengin alışveriş olanaklarıyla alışveriş caddesi ve yaşam merkezi
   • Dünya markası bir otel ve residence
   • Sağlıklı yaşam merkezi, klinik ve medikal rezidans
   • Gençlere özel akademik apartlar

   TOPKAPI 29
   FARK YARATAN,
   YENİ BİR TASARIM ANLAYIŞI...

   Topkapı 29’un mimari kurgusu ve tasarımı, 1959’da İngiltere’de kurulan, uluslararası çaptaki alışveriş merkezleri, ofis ve konut ve karma kullanım projeleri ile büyük ödüllere sahip Chapman Taylor Mimarlık Şirketi tarafından gerçekleştirildi.

   Yenilikçi mimarisi, yemyeşil parkları ve yaratıcı alışveriş caddesi ile  yer aldığı semte hayat katarken, korunaklı iç avlularıyla kendi özelini yaratan, yüksek bir yaşam kalitesini hedefliyor. Zengin fonksiyonları ile herkesin deneyimlemekten ve paylaşmaktan keyif alacağı büyük bir mahalle karakteri taşıyor.

   TOPKAPI 29'da
   HER ANINIZ
   KEYİF DOLU GEÇECEK

   "Topkapı 29, karakterli ve özel bir proje oluşturmak için, çok çeşitli deneyimlerin etkili bir şekilde düzenlenmesiyle yaratıldı."

   — Chris Lanksbury, Chapman Taylor Mimarlık —

   Akılcı bir yaklaşımla ideal bir yerleşim ve tüm ihtiyaçlara cevap veren yepyeni bir ekosistem. Mimarisinin sıra dışı özellikleri, fonksiyonlarının bütünlüğü, kapsamı ve birbiriyle kurduğu sinerjiyle dünya çapında bir proje ..

   Güven Duygusuyla Size Değer!

   Benzersiz mimari tasarımı ve deprem güvenliği standartlarıyla yüksek inşaat kalitesine %100 güven… Giderek artan yatırımlarıyla Akzirve’nin Türkiye’ye duyduğu büyük güven…

   Konforlu Tasarımlarla Size Değer!

   Tamamen insan konforunu öne alan yenilikçi bir tasarım anlayışı… Tamamı yüksek tavanlı dairelerde büyük balkonlar, teraslar, zemin bahçelerle sağlıklı yaşam…

   Topkapı 29

   Topkapı 29’da her gün yepyeni hikayeler, benzersiz mutlu anlar yaşayacaksınız.

   ÇAĞDAŞ

   Topkapı 29
   Evleri

   Büyük bir ekosistem içinde
   modern bir mahalle.

   Topkapı 29 Evleri, meydanları, özel peyzaja sahip yeşil alanları, sokakları, avluları ve sosyal buluşma noktalarıyla çağdaş bir yaşamın modern mahallesi olarak tasarlandı.

   Uluslararası standartlarda,
   yaratıcı ve sıcak bir konut stili…

   Topkapı 29’daki 5 ile 15 katlı 16 blokta farklı stilleri yansıtan, son derece fonksiyonel 1441 daire bulunuyor. 1 odalıdan  5 odalıya değişen boyutlarıyla, her dairesi balkonlu, bahçeli yada teras bahçeli, hepsi nefes ve ışık alan bu daireler yaratıcı dokunuşlarla değer kazanıyor.

   29

   Mükemmel karşılama…

   Topkapı 29 Evleri’ne ait blokların girişinde sizi yüksek tavanları, ferahlık duygusu veren geniş alanı, sade ve şık tasarımıyla göz alıcı bir lobi karşılıyor.

   SÜRDÜRÜLEBİLİR

   Yarını da düşünen, zamansız evler.

   Evlerdeki malzeme dokuları ve renk harmonisi, ana konseptle uyum içinde bütünleşiyor. Açık ve kapalı mutfak alternatifli tasarımlar, suit odalar, yaşanabilir çocuk odaları, özel işlik ve kiler alanları, açılabilen camlar ve nefes alan site cephesi…

   Sürdürülebilir bir tasarım anlayışı.

   Topkapı 29’un doğaya saygıyla inşa edilen yeşil binaları, çevre dostu bina sertifikasyon sistemi LEED Gold sertifikasına aday. Enerji ve su tasarrufuyla, atıkları minimuma indirerek, bina içlerinde hava kalitesini artırarak, çevreye ve sahiplerine saygıyla inşa ediliyor. Elektrikli otomobil şarj istasyonları, bisiklet parkurları ve enerjinin akıllı kullanımı da projenin ekosistemine büyük bir değer katıyor.

   leed-logo

   3.05 m tavan yüksekliği ve
   her daireye nefes aldıran yaşam
   balkonları ile sağlıklı evler..

   Açılabilir geniş cam cepheler ve nefes aldıran yaşam balkonları ile yüksek yaşam kalitesini, yaşadığınız her an, ferahlığı ve konforu hissedeceksiniz.

   Topkapı 29’da tüm daireler, erişilebilir lüks anlayışıyla her zevke ve yaşam stiline uygun, farklı yaşam seçenekleriyle donatılıyor.

   Mutluluğun tarifi mutfaklar

   Mutfakta yaşanan anları çoğaltan, büyük bir mutluluğa dönüştüren tasarımlar…

   Bambaşka bir banyo keyfi

   Son derece geniş alanlarda banyo keyfini artıran özel fonksiyonlar…

   topkapi-yasam-alani-30

   Nefes alan daireler

   Topkapı 29 Evleri’nde her daire balkonu, bahçesi veya teras bahçesiyle nefes alıp nefes veriyor. Bu açık alanlar sayesinde yemyeşil bir doğa da evlerin içine taşınıyor. Tüm daireler 8 m2 ile 28 m2 arasındaki geniş balkonları veya 35 m2 ile 80 m2 arasındaki özel bahçeleri ve teras bahçeleriyle nefes alan yaşam seçenekleri sunuyor.

   Daha Fazla
   Bilgi Alın

   Yeşilin her tonu, yaşamın içinde her an sizinle… Doğanın yansıması evinizde olacak

   Sağlık, sosyallik, eğlence ve çocuklar için… Semtine nefes aldıran bütüncül bir tasarım Topkapı 29’da

   Topkapı 29 Alışveriş ve Yaşam Merkezi… İstanbul’u kendine çekecek bir yaşam alanı

   MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME