Strada'da Hayat,
Evinizin Altında..

Strada’da sağlık, konfor ve keyif dolu bir yaşam !

102 dönüm arazi üzerinde, 3 farklı etaptan oluşan Strada Bahçeşehir’in ilk etabındaki 747 konut, geçen yıl içinde, söz verildiği gibi zamanında teslim edildi ve keyifli bir yaşam çoktan başladı. İkinci etap daireler ise bu yıl içinde tamamlanıp teslim ediliyor.
Strada, üçüncü etabının da tamamlanmasıyla toplamda 2.500 konutluk dev bir yaşam alanı ve 107 dükkândan oluşan alışveriş caddesiyle Bahçeşehir’in en dinamik ve zengin noktasına dönüşecek.
Previous
Next

“Bir iç mekana girdiğinizde gökyüzünü görebiliyorsanız, o iyi bir mekandır.”

BÜNYAMİN DERMAN, DBArchitects
Mimarisi, parkları, caddeleri, bahçeleri, tarihi ve bugünüyle İtalya, Strada’nın ismine ve konseptine iham verdi. Strada, Bahçeşehir’in kalbine böyle bir ilhamla taşındı ve büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin adı oldu.

STRADA'DA HAYAT
ÇOKTAN BAŞLADI !

akzirve-strada-cadde-logo

Strada’da hayat, evinizin altında…

İyi bir hayattan isteyeceğiniz her şey burada.

Mağaza, restoran, kafe ve dükkânlardan oluşan büyük alışveriş caddesi ve 2.500 konutluk yaşam alanıyla Strada, Bahçeşehir’in en enerjik ve sosyal noktalarından biri olarak hemen ayrışıyor.

Kafeler, restoranlar, butikler, kuaför ve marketler gibi her an ihtiyacınız duyacağınız mağazalarla dolu, keyifli ve enerjik alışveriş caddesi STRADA sadece bir asansör mesafesinde, evinizin hemen altında yer alıyor. Strada’da hiç uzağa gitmeden, otomobile ya da toplu taşımaya binmeden, alışverişe, spor salonuna, SPA’nıza ve kapalı havuzunuza da anında ulaşıyorsunuz.

Ekmekçi Gurme, File Market’ten sonra bildiğiniz ve keyif aldığınız birçok marka daha Cadde’de hızla yerlerini almaya başlıyor. Gelin, bu büyük caddede siz de hemen yerinizi alın! Markanızın imajına uygun, kazançlı bir dükkan, Akzirve güvencesiyle hemen teslim!

HAYATIN HER ANINDA MUTLULUK VE KEYİF…

YAŞAM

akzirve inşaat

Gündüzleri Bahçehir’in temiz havasının tadını çıkarırken hareketli kafelerde dostlarınızla buluşacak, akşamları mağazalarda turlayıp şık restoranlarda lezzete doyacaksınız. Strada’da gece-gündüz, hayatın her anından keyif alacaksınız.

Strada’nın tamamlanan birinci etabı, 34.000 m2 yerleşim alanında, sosyal açıdan zengin bir hayatın ve konforun buluştuğu, tasarımı ve kaliteyi bir araya getiren 747 daireden oluşuyor. Strada Cadde, 1.800 m2’lik sosyal tesisi, açık ve kapalı yüzme havuzları ve çocuk oyun alanları ile de yaşamınıza renk katıyor.

KONFOR & KALİTE

KALİTE, HER METREKARESİNDE.

Strada’nın dört cepheden de ışık ve nefes alan ferah daireleri, geniş balkonları ve uzmanlıkla tasarlanmış binaları insan odaklı bir mimari anlayışın ürünü. 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçenekleri, alanının en uzman ve seçkin isimlerinden DBArchitects tarafından özenle ve yüksek kalitede tasarlandı. Bu mükemmel tasarımlara üstün malzemeler ve detaylı bir işçilik de eklenince hayatın her anında keyifli yaşayacağınız daireler ortaya çıktı.
SOSYAL HAYAT,
ÇOK KEYİFLİ, ÇOK RAHAT!
Temiz havada ve doğal ışık alan bir ortamda spor yapabileceğiniz fitness merkezi ve sauna, komşularla sosyal bağlarınızı güçlendirmeniz için titizlikle kurgulanan ortak yaşam alanları ve çocuklarınızın güvenle vakit geçirebileceği site parkları Strada’ya enerji katıyor.

ŞEHİRDEN KOPMADAN, YEŞİLLE İÇİÇE

Mükemmel biçimde kurgulanmış peyzaj, site içinde yeşille buluşma imkânı ve yürüyüş mesafesindeki şehir parkları, sağlıklı ve hareketli bir yaşam için tüm imkânlarıyla yanı başınızda yar alıyor. Aradığınız huzur ve pozitif enerji Strada’da sizi bekliyor.

YÖNETİM

akzirve inşaat

Strada Bahçeşehir’in sahiplerine teslim edilen birinci etabında yaşam tüm keyfiyle devam ederken Akzirve yönetimi bu zengin yaşam alanını bizzat kendi içinden uzman ekiplerle yönetiyor. Strada’daki alışveriş caddesi, yeşil alan düzenlemeleri, sosyal tesisler ve tüm bloklar, profesyonel bir ekiple yaşayanlara keyif vermek, nefes aldırmak için kusursuz bir şekilde yönetiliyor. Buradaki heyecan verici yaşam döngüsü, bir an olsun aksamadan konforunu sürekli koruyor.

Videoyu oynat

STRADA Yaşam Kitapçığı

0212 605 00 90

musteri.iliskileri@stradabahcesehiryonetimi.com

Mercedes Bulvarı no:137 Bahçeşehir 2. Kısım / İstanbul

“Geleceği İnşa Ediyoruz,
Sizler İçin Çalışıyoruz”

KONUM

akzirve inşaat

Mükemmel bir konumda, hayatın tam ortasında!

Strada, İstanbul’un gözde yaşam alanı Bahçehir 2. Kısım’da, Avrupa’nın en büyük havaalanı İstanbul Havalimanı’na yalnızca 20 dakikalık yakın bir mesafede, Boğazköy’ün hemen yanında konumlanıyor. Meşhur Bahçeşehir Gölet’ine 5 dakika, Avrupa yakasının en büyük parkı Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakikada ulaşabilen özel bir noktada yer alıyor. Üstelik İstanbul’un yeni boğazı olarak tanımlanan Kanal İstanbul’a yalnızca 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Okullar, hastaneler, sanayi siteleri ve AVM’ler ise otomobille sadece birkaç dakika uzaklıkta hayatınıza rahatlık katıyor.

BAHÇEŞEHİR

KÜNYE

akzirve inşaat

STRADA 1

 • Teslim tarihi 2019
 • Arsa alanı 34.084 m2
 • Toplam konut sayısı 747
 • Toplam ticari ünite 31
 • Konum Bahçeşehir
 • Mevcut konut birimleri 1 + 1 \ 2 + 1 \ 3 + 1 \ 4 + 1
 • Mevcut konut birimleri 5 + 1 \ 4 + 1 Dubleks

STRADA 2

 • Teslim tarihi 2021 Son Çeyrek
 • Arsa alanı 30.308 m2
 • Toplam konut sayısı 880
 • Toplam ticari ünite 49
 • Konum Bahçeşehir
 • Mevcut konut birimleri 1 + 1 \ 2 + 1 \ 3 + 1 \ 4 + 1 \ 5 + 1
 • Mevcut konut birimleri 4 + 1 Duplex \ 5+ 1 Duplex

DAİRE PLANLARI

akzirve inşaat

GALERİ

akzirve inşaat

2. EL SATIŞ VE KİRALAMA

akzirve inşaat

Akzirve Gayrimenkul portföyündeki yaşama hazır dairelerimiz için aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilir veya linke tıklayarak dairelerimizi inceleyebilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME