Bu keyifli yaşamı
deneyimleme sırası şimdi sizde

102 dönüm arazi üzerinde, 3 farklı etaptan oluşan Strada Bahçeşehir’in ilk etabındaki 747 konut, geçen yıl içinde, söz verildiği gibi zamanda teslim edildi ve keyifli bir yaşam çoktan başladı bile. İkinci etap daireleri ise 2021 yılı içinde tamamlanıp teslim edilecek.

Strada, üçüncü etabı da tamamlandığında, 2.500 konutluk yaşam alanı ve tam 107 dükkândan oluşan alışveriş caddesiyle Bahçeşehir’in en dinamik ve zengin noktasına dönüşecek.

“Bir iç mekana girdiğinizde gökyüzünü görebiliyorsanız, o iyi bir mekandır.”

BÜNYAMİN DERMAN, DBArchitects

Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uygarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri... İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi.

HER ŞEY ÇOK YAKINDA!

 

Strada’da hayat, evinizin altında…
Bir evden isteyeceğiniz her şey Strada’da

Kafe, restoran, butikler, kuaför ve market gibi hayatınızın her anında ihtiyacınız olan renkli mağazalarla dolu, keyifli ve enerjik alışveriş caddesi STRADA CADDE’ye ulaşmak çok kolay. Spor salonunuz, SPA’nız ve kapalı havuzunuz evinizin hemen altında. Yüzmek, spa keyfi yapmak, fitness yapmak ya da market alışverişini halletmek hiç bu kadar rahat olmamıştı. Strada’da hiç uzağa gitmeden, otomobile ya da toplu taşımaya binmeden, keyifli bir hayat evinizin altında uzanıyor.

İKİ YAŞAM, TEK PROJE

YAŞAM

Gündüzleri temiz havanın tadını çıkarırken cafelerinde soluklanacak, akşamları seçkin mağazalarda turlayıp restoranlarda lezzete doyacaksınız. Gündüzü, gecesi başka güzel Strada’da hayatın her anından keyif alacaksınız.

Strada 1 projesi, 34.000 m2 yerleşim alanında sosyal ve rahat bir yaşam tarzının birlikte yaşandığı, kalite ve dizaynın buluştuğu toplam 747 daireden oluşan; hemen altında Cadde yaşamının yer aldığı, 1.800 m2 sosyal tesisi, açık & kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ile yaşamınıza renk katacak bir yaşam alanı olarak konumlanmıştır.

Ev sahiplerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sürdürülebilir kılmak ve doğru tesis yönetimi Akzirve olarak sunulmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği gerekliliklerini yerine getirerek, sürekli kendimizi geliştirerek, en doğru ve raporlanabilir maliyetler ile, en verimli ve belirlenen standartlarda sizlerin mutlu yaşam konsepti için çalışıyoruz.

KONFOR & KALİTE

KALİTE, HER METREKARESİNDE.

1+1’den 5+1’e kadar çeşitli seçeneklerin yer aldığı Strada, DBArchitects tarafından titizlikle tasarlandı. Üst sınıf malzeme ve ince işçilikle yapılan dairelerde keyifle yaşayacaksınız.

SOSYAL HAYAT, ÇOK RAHAT!

Aydınlık ve temiz hava ortamında spor yapabileceğiniz fitness tesisi, sauna, komşularla sosyal bağlarınızı güçlendirmeniz için titizlikle kurgulanan ortak yaşam alanları, çocuklarınızın güvenle vakit geçirebilecekleri site parkları da Strada’da.

ŞEHİRDEN KOPMADAN, YEŞİLLE İÇİÇE

Mükemmel biçimde kurgulanmış peyzaj, proje içerisinde yeşille buluşma imkânı sağlarken yürüyüş mesafesindeki şehir parkları, spor ve sağlıklı yaşam için tüm imkânlarıyla yanı başınızda bulunuyor. Aradığınız huzuru Strada’da bulacaksınız.

Strada
Strada
Strada
Strada

KONUM

Kafeler, restoranlar, butikler, bankalar, marketlerle dolu caddeye bir asansör mesafesinde. Avrupa’nın en büyük havalimanı olan üçüncü havalimanına 20 dakika uzaklıkta. İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a bisikletle sadece 5 dakika. Okullar, hastaneler, sanayi siteleri ve AVM’ler birkaç dakika yakınlıkta.

Strada

TEM ÜZERİNDEN GELENLER

Esenyurt sapağından ayrılarak Medical Park hastanesi önünden Hoşdere yönüne devam edip 1,5 km düz devam ederek (Bahçeşehir Mobilyacılar Sitesi yanından geçerek) Akzirve (Strada Bahçeşehir) satış ofisine ulaşabilirsiniz.

E5 ÜZERİNDEN GELENLER

Haramidere – Bahçeşehir yolunda Bahçeşehir istikametine doğru ilerleyerek Bahçeşehir - Esenkent (Bahçeşehir Migros) yolu takip edilerek Hoşdere -Bahçeşehir (eski Pazartürk’ün olduğu cadde) yolu üzerinden Satış ofisine ulaşılabilir.

AVCILAR

E5 istikametinden İETT'ye ait 142 ve 142A numaralı otobüsler ile ofisimize ulaşılabilir.

TAKSİM

İETT'ye ait 76E numaralı otobüs ile ofisimize ulaşılabilir.

BAKIRKÖY

İETT'ye ait 57E numaralı otobüs ile ofisimize ulaşılabilir.

MECİDİYEKÖY

İETT'ye ait 58E numaralı otobüs ile ofisimize ulaşılabilir.

Bahçeşehir içinden eski Pazartürk'ün olduğu cadde üzerinden Boğazköy istikametine doğru 10 dk yürüme mesafesindedir.

YÖNETİM

STRADA Yaşam Kitapçığı

0212 605 00 90

musteri.iliskileri@stradabahcesehiryonetimi.com

Mercedes Bulvarı no:137 Bahçeşehir 2. Kısım / İstanbul

“Geleceği İnşa Ediyoruz, Sizler İçin Çalışıyoruz”

BAHÇEŞEHİR

DAİRE PLANLARI

2. El Kiralama ve Satış

Akzirve Gayrimenkul portföyünde yer alan ve yaşama hazır dairelerimiz için aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilir veya linke tıklayarak portföyümüzdeki dairelerimizi inceleyebilirsiniz

0212 605 00 90

Akzirve 2. El Satış & Kiralama Sitesi

MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME