Zirvedeki Yerinizi Alın

KONUT PROJELERİ

Deneyim, Bilgi ve Birikim…

Akzirve, uluslararası alandaki yarım asırlık tecrübesi ve Türkiye’deki 25 yıllık birikimiyle gayrimenkul sektörüne büyük ilkler ve yenilikler getiriyor. Türkiye’nin geleceğine duyduğu sonsuz güvenle yatırımlarının ve projelerinin boyutlarını daha da büyütüyor. Sadece en iyilerle çalışarak sektöre ilham ve enerji katmayı ilke ediniyor. Dünyanın dört bir yanından talep gören yenilikçi projeler kurgulayıp, uluslararası standartlarda inşa ederek, Türkiye’ye en iyisini sunmanın gururunu yaşıyor.

Akzirve Türkiye’deki üretim ve yatırımlarına, mermer ve seramik alanları başta olmak üzere, 25 yıl önce başladı. Ülkemizdeki ilk fabrikasını 2000 yılında Antalya’da kuran, mermer ocaklarıyla üretim ve ticarete başlayan Akzirve, bugün bu alanda önemli büyüklükte bir ihracat başarısına sahip.

Bugün Akzirve, popüler ve premium segmentlerde, orta ve üst seviyede, son derece dünyalı konseptlere sahip, yenilikçi konut, ofis ve ticari ünite kurguları geliştirerek Türkiye’ye bambaşka bir dinamizm katıyor.

KARİYER

akzirve inşaat

Akzirve ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

Akzirve’de yeteneklerinizi yerelden globala uzanan bir skalada gösterme şansını yakalayın ve iş hayatınızda sınırları aşın! Akzirve, kaliteli ve sürekli eğitimlerle ekiplerinin kişisel gelişimlerini destekliyor, tek tek herkese kendini geliştirme ve yenileme fırsatı sunuyor.

BİZE ULAŞIN

akzirve inşaat
MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME