Hemen gelin, fırsatları yakalayın. Mutlu bir hayata hemen başlayın.
Yeşil ile zengin bulvarı ve özel meydanları ile yüksek standartlarda bir yaşam.
Kafeleri, restoranları ve hayatı kucaklayan cadde mağazaları ile Bahçeşehir’in yeni alışveriş ve eğlence noktası
Hemen gelin, fırsatları yakalayın. Mutlu bir hayata hemen başlayın.
Yeşil ile zengin bulvarı ve özel meydanları ile yüksek standartlarda bir yaşam.
Kafeleri, restoranları ve hayatı kucaklayan cadde mağazaları ile Bahçeşehir’in yeni alışveriş ve eğlence noktası

SİZLERLE ONLİNE’DA BULUŞUYORUZ

Sizler de Akzirve projelerinden ev sahibi olmak isterseniz online randevu sistemi ile danışmanlarımızla görüşebilir , beklentileriniz doğrultusunda size özel fırsatlarla buluşabilirsiniz.

Dilerseniz COVİD – 19 Hijyen kurallarına uygun şekilde dezenfekte edilmiş satış ofislerimizde de sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

BAHÇEŞEHİR’DE YAŞAM,
YENİ CADDESİNDE GÜZEL!

Yeni evinize hemen taşının, mutlu bir yaşama hemen adım atın.

Detaylı bilgi için formumuzu doldurun, sizi arayalım.

+90

Gönder

Kişisel Verilerin Kullanım Koşulları ve Gizlilik İlkeleri

Akzirve sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası Akzirve tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

Akzirve, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Akzirve web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklam veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;

Akzirve web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;

Akzirve sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması;

Akzirve, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır.

Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.

Bilgi Güvenliği;

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. Akzirve, bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır.

Site Kullanım Şartları;

Akzirve web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. Akzirve web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Politikamızdaki Değişiklikler

Akzirve’nin, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz.

Akzirve web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.