Zirvedeki Yerinizi Alın

Daima Mükemmelin Peşinde

Akzirve, uluslararası alandaki yarım asırlık tecrübesi ve Türkiye’deki 25 yıllık birikimiyle gayrimenkul sektörüne büyük ilkler ve yenilikler getiriyor. Türkiye’nin geleceğine duyduğu sonsuz güvenle yatırımlarının ve projelerinin boyutlarını daha da büyütüyor. Sadece en iyilerle çalışarak sektöre ilham ve enerji katmayı ilke ediniyor. Dünyanın dört bir yanından talep gören yenilikçi projeler kurgulayıp, uluslararası standartlarda inşa ederek, Türkiye’ye en iyisini sunmanın gururunu yaşıyor.

Akzirve Türkiye’deki üretim ve yatırımlarına, mermer ve seramik alanları başta olmak üzere, 25 yıl önce başladı. Ülkemizdeki ilk fabrikasını 2000 yılında Antalya’da kuran, mermer ocaklarıyla üretim ve ticarete başlayan Akzirve, bugün bu alanda önemli büyüklükte bir ihracat başarısına sahip.

Bugün Akzirve, popüler ve premium segmentlerde, orta ve üst seviyede, son derece dünyalı konseptlere sahip, yenilikçi konut, ofis ve ticari ünite kurguları geliştirerek Türkiye’ye bambaşka bir dinamizm katıyor.

YÖNETİM MESAJI

akzirve inşaat

Akzirve olarak, 25 yıldır Türkiye’de yatırımlar yapmanın, uluslararası deneyimlerimiz ve birikimlerimizle katma değerli projeler geliştirmenin büyük gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Çok yakında hayata geçerek Türkiye’ye ilkleri getirecek, heyecan verici büyüklükteki sıra dışı projemiz Topkapı 29 ile Akzirve bayrağını daha da zirveye çıkarmayı hedefliyoruz.

Yatırımlarımıza ve yenilikçi yaşam konseptlerimizi hayata geçirmeye hız veren bir şirket olarak, Türkiye’nin gücüne ve gelişimine sonsuz bir güven duyuyoruz. Dünya çapında ses getirecek projelerle enerjisi yüksek yaşam alanları oluşturmak, toplumsal ve ekonomik değerler yaratmak için tüm gücümüzle üretmeye devam ediyoruz.

Abdullah Müftüoğlu / Yönetim Kurulu Üyesi

Deneyim, Bilgi ve Birikim…

Akzirve, gayrimenkul geliştiriciliğinde
uluslararası deneyime sahip bir yatırım grubunun
iştiraki ve gururudur.

Hedefler & İlkeler

Akzirve, gayrimenkul sektöründe öncü olmak, yenilikçi ve fark yaratan projelerle ilham vermek, iz bırakmak için çalışıyor.

İstikrarlı, garantili ve güvenli bir şekilde büyümeyi hedefleyen Akzirve, kapasitesini günden güne artırarak en iyi ve özgün olanı yaratma motivasyonuyla projelerini kurguluyor. Tüm projelerini, tamamı kendisine ait arsalar üzerinde geliştiriyor ve rakipleriyle kıyaslandığında, projelerini tek başına inşa etme gücüne sahip oluşuyla hemen öne çıkıyor.

Akzirve’nin ayrıştığı en önemli noktalardan bir de her projesini insan ve çevre odaklı prensiplerle, titizlikle hayata geçiriyor olması. Tanımlanan proje alanlarında son noktasına dek yapı yoğunlukları yaratmak yerine, insanların nefes alacağı geniş ve yeşil parklar, herkesin yaşamaktan keyif duyacağı sağlıklı sosyal yaşam alanları geliştiriyor. Doğaya, çevreye, insana değer veriyor ve bu hassasiyetle çalışıyor.

Amaçlar

Akzirve, mimari konsepti, teknik özellikleri ve yüksek standartlarıyla İstanbul’un simgesi olacak, Türkiye’ye yakışacak, özgün yapılar inşa ediyor.

Akzirve’nin geliştirdiği projeler, uzun vadeli değer taşıyan, yatırımcısına ve yaşayanına kazanç sağlayan yapılar olarak öne çıkıyor. “Benzer bütçeye daha fazla değer” yaratmak amacıyla hareket eden Akzirve’nin amacı, fark yaratan, kalitesi yüksek projelere imza atmak ve daha fazla ayrıştırıcı özellikle ilkleri kurgulamak!

Akzirve, projelerini yabancı yatırımcıların da ilgi göstereceği niteliklerle inşa ediyor. Diğer ifadeyle, yabancı yatırımcılar için de tasarladığı yaşam ve çalışma alanlarını, yerel yatırımcıların beğenisine sunuyor. Böylelikle yerli yatırımcıya, dünya pazarına da sunabileceği bir yatırım yapma fırsatı sunuyor.

ULUSLARARASI TECRÜBE

akzirve inşaat

Büyük bir şirketler grubu içinde yer alan Akzirve, yurt dışında da gayrimenkul projeleri geliştirmiş olmanın deneyimiyle farklılaşıyor. Çin, Bahreyn, BAE, Suudi Arabistan ve körfez bölgesinde geliştirdiği otel, ofis ve ticari ünitelerinden gelen bilgi ve birikimiyle değer kaanıyor. Bu deneyim yeteneklerinin uluslararası boyutlarını gösteriyor ve projelerine tüm dünyada kabul gören kalite standartlarını taşıyor.

Akzirve, 50 yıldır Körfez Bölgesi merkezli olarak dünya üzerindeki geniş bir spektrumda, maden ve inşaat malzemeleri başta olmak üzere ticari faaliyetlerini sürdürüyor ve uluslararası finansal bir yapının Türkiye’deki yatırım, geliştirme şirketi olarak öne çıkıyor. Projelerini herhangi bir kuruluştan finansal destek almadan veya ortaklık yoluna gitmeden tek başına hayata geçirme ve teslim etme gücünü taşıyor.

akzirve gayrimenkul

Sadece En İyiler

DEĞERLER

akzirve inşaat

Akzirve, yeniliklere açık ve sürekli öğrenen bir organizasyon içinde kendini daima geliştiriyor. Türkiye’nin ve toplumun ihtiyaçlarını iyi tespit etmeye, hassasiyetleri, tutum ve davranışları yakından izlemeye önem veriyor. Her türlü düşünceye, bakış açısına ve yaklaşıma saygı duyuyor ve eşit bir mesafeden sevgi ve anlayışla kavrıyor. Yeniliklere açık, hoşgörülü ve modern bir organizasyon olmanın gururunu yaşıyor.

Akzirve, projelerini toplumun ortak değerlerini dikkate alarak geliştiriyor. İnsan haklarına, yasalara ve kültürel yaşamın var ettiği tutum ve davranışlara saygılı olma sözünü en baştan veriyor. Projelerini, tüm kesimlerin birlikte, barış ve bütünlük içerisinde yaşayacağı, bir arada yaşama arzusunu geliştiren niteliklerde kurguluyor. Bu değerle toplumsal dokuya ve bütünlüğe büyük bir katkı sağlıyor.

Doğaya ve insana duyduğu sevgiyle sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeye de özen gösteren Akzirve, özellikle eğitim ve sağlık gibi alanlarda fark yaratan çalışmalar gerçekleştirme hedefine her zaman sahip çıkıyor.

Öncelik Çevre

Her projesini insan ve çevre odaklı öncelikle hayata geçiren Akzirve, bu hassasiyetiyle rakiplerinden hemen ayrışıyor. Proje alanlarında aşırı yapı yoğunluğu yaratmak yerine, sağlıklı sosyal yaşam ve yeşil alanlar planlıyor. Nefes alan, doğa ve mahalle kültürüyle kucaklaşan, çevreye saygı başta olmak üzere çağdaş yaşam değerlerine sahip projeler geliştirmeye özen gösteriyor.

Yenilikçi & Dinamik

KARİYER

akzirve inşaat

Akzirve ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

Akzirve’de yeteneklerinizi yerelden globala uzanan bir skalada gösterme şansını yakalayın ve iş hayatınızda sınırları aşın! Akzirve, kaliteli ve sürekli eğitimlerle ekiplerinin kişisel gelişimlerini destekliyor, tek tek herkese kendini geliştirme ve yenileme fırsatı sunuyor.

BİZE ULAŞIN

akzirve inşaat
MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME