Gizlilik İlkeleri

Akzirve.com, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar:

Akzirve.com üzerinde kişisel bilgilerinizi bizlerle paylaşarak bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve gizliliğinizi korumaya önem veriyoruz.

Paylaşmış olduğunuz bilgileri, gerekli durumlarda, her zaman bize duyduğunuz bu güvene uygun şekilde kullanacağız. Kişisel bilgilerinizin istismar edilmemesi ve güvenliği için geçerli tüm veri koruma yasaları ve yönetmeliklerine uygun standartlarda önlemler alarak, veri koruma yetkilileri ile işbirliği yapacağız. Mevzuatının bulunmadığı durumlarda, genel kabul görmüş ilkelere uygun olarak hareket edeceğiz.

Gerekli gördüğünüz takdirde, kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda bizlerden her zaman bilgi alabilirsiniz. Topladığımız bilgileri nasıl kullandığımız ve kimlerle ne için paylaştığımız gibi konularda şeffaf olacağız ve en kısa zamanda sorularınızla ilgili vakit kaybetmeden sizinle iletişim kuracağız.

Kişisel bilgilerinizin gerektiği durumlarda bunu açıkça sorarız. Akzirve.com ´un yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz fakat kişisel bilgilerinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen akzirve@akzirve.com adresine elektronik posta yoluyla gönderiniz.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ BİZE ULAŞIN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME